header

Nationaal bestuur

Het nationaal bestuur bestaat uit één vertegenwoordiger van elke provincie, elke sector en elke kamer en uit de leden van het nationaal dagelijks bestuur. Hoe het nationaal bestuur precies wordt samengesteld, wordt bepaald door artikel 30 van onze statuten. De bevoegdheden ervan worden omschreven in artikel 31.

Voorzitter:
Serge Vrancken, s.vrancken@me.com

Ondervoorzitter:
Walter Wens, wenswalter@telenet.be

Secretaris:
René Lemmens, rene_lemmens@telenet.be

Leden Nationaal Bestuur:

Peter Bruyneel, bruyneelpeter@yahoo.co.uk

Rita Coucke, rita.coucke@vclbweimeersen.be

Carlos Debaere, carlos.debaere@gmail.com

Claudio Deroma, cderom@gmail.com

Jan Goossens, jan.goossens@odisee.be

Mia Michiels, mia_michiels@hotmail.com

Wim Plas, wim.plas@pandora.be

Bjorn Swijsen, swijsenbjorn@msn.com

Herlinde Uten, herlinde.uten@skynet.be

Hugo Uvin, hugo.uvin@hogent.be

Henk Van Den Berghe, henkvandenberghe@hotmail.com

Dirk Vanhollebeke, dirk_vanhollebeke@telenet.be

Piet Vercruysse, pietvercruysse@skynet.be

Rik Waumans, waumans.rik@skynet.be



 
Onze website maakt gebruik van cookies.