header

Nationale sectorcomités

De acht nationale sectorcomités worden samengesteld conform artikel 22 van onze statuten. Hun bevoegdheden staan beschreven in artikel 23.

Nationaal Sectorcomité Buitengewoon onderwijs

Voorzitter:
Carlos Debaere, carlos.debaere@gmail.com

Ondervoorzitter:
Marika Sass, sassm@skynet.be

Secretaris:
Isabelle Meheus, isabellemeheus@hotmail.com

Vrijgestelde:
Mayke Vandeputte
coc.mvandeputte@acv-csc.be

Nationaal Sectorcomité Gewoon Secundair onderwijs

Voorzitter:
Wim Plas, wim.plas@pandora.be

Ondervoorzitter:
Henk Van Den Berghe, henkvandenberghe@hotmail.com

Secretaris:
Geert Mergaert, geert.mergaert@skynet.be

Vrijgestelde:
Koen Wils
coc.kwils@acv-csc.be

Nationaal Sectorcomité Hoger Onderwijs

Voorzitter:
Hugo Uvin, hugo.uvin@hogent.be

Ondervoorzitter:
Katrien Steenhaut, katrien.steenhaut@arteveldehs.be

Secretaris:
Jos Deleu, jos.veerle@proximus.be

Vrijgestelde:
Jan Soons
coc.jsoons@acv-csc.be 

Nationaal Sectorcomité Centra voor Leerlingenbegeleiding

Voorzitter:
Rita Coucke, rita.coucke@vclbweimeersen.be

Ondervoorzitter:
Marc Schouppe, schouppe.marc@belgacom.net

Secretaris:
Carine Van Ruyskensvelde, cvruyskensvelde@hotmail.com

Vrijgestelde:
Jan Soons, coc.jsoons@acv-csc.be 

Nationaal Sectorcomité Gepensioneerden

Voorzitter:
Piet Vercruysse, pietvercruysse@skynet.be

Ondervoorzitter:
Magda Janssens, magda-j@skynet.be

Secretaris:
Guy Verstraelen, guyverstraelen@skynet.be

Vrijgestelde:
Koen Wils, coc.kwils@acv-csc.be

Nationaal Sectorcomité Deeltijds Kunstonderwijs

Voorzitter:
Herlinde Uten, herlinde.uten@skynet.be

Ondervoorzitter:
Joke Debel, joke.debel@skynet.be

Secretaris:
/

Vrijgestelde:
Sylvie Vanspeybroeck
coc.svanspeybroeck@acv-csc.be

Nationaal Sectorcomité Volwassenenonderwijs

Voorzitter:
Peter Bruyneel,bruyneelpeter@yahoo.co.uk

Ondervoorzitter:
Robert Stijnen, robert.stijnen@pandora.be

Secretaris:
Mieke Cleymans, mieke.cleymans@outlook.com

Vrijgestelde:
Sylvie Vanspeybroeck, coc.svanspeybroeck@acv-csc.be

Nationaal Sectorcomité Basisonderwijs

Voorzitter: /

Ondervoorzitter: /

Secretaris: /

Vrijgestelde:
Mayke Vandeputte, coc.mvandeputte@acv-csc.be



 
Onze website maakt gebruik van cookies.